belfasttelegraph.co.uk

Menedżer Manchesteru United, Ole Gunnar Solskjaer był zachwycony po wyeliminowywaniu przez swoich zawodników PSG, które miało dwubramkową zaliczkę z Old Trafford.

“Czerwone Diabły” zagrają w ćwierćfinale Ligi Mistrzów kosztem PSG, które miało ogromne aspiracje nawet na tryumf w Champions League. – To był fantastyczny wieczór. Wierzyłem w swoich piłkarzy. Naszym planem było szybkie rozpoczęcie spotkania, co nam się udało wykonać – powiedział Ole Gunnar Solskjaer w “BT Sport”.

Marcus Rashford podszedł do futbolówki ustawionej na jedenastym metrze i pewnie pokonał sporo doświadczonego Gianluigiego Buffona. – Rashford jest nieustraszony, nie ma żadnych nerwów. On i Romelu Lukaku byli fantastyczni w środowy wieczór – zachwyca się Norweg.

Norweski szkoleniowiec wciąż oczekuje na kontrakt od Manchester United. Wydaje się, że władze klubu powinny jak najszybciej podpisać umowę z OGS, który wykonuje niesamowitą robotę. – To fantastyczna noc. Będę robił, co w mojej mocy do lata i przekonamy się, jaka będzie decyzja klubu – skwitował trener.

Przejdź do paska narzędzi