Thibaut Courtois nie radzi sobie… z lękiem?

jedenastka La Liga

Thibault Courtois / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Zinedine Zidane zdjął Thibauta Courtoisa w przerwie meczu Realu Madryt z Club Brugge (2:2).

Początkowo wydawało się, że głównym powodem tej decyzji była po prostu słaba dyspozycja i problemu żołądkowe belgijskiego bramkarza. Courtois puścił w pierwszej połowie dwie bramki i Brugge niespodziewanie prowadziło na Santiago Bernabeu. Zidane przeprowadził jednak zmiany, które poskutkowały wyrównaniem w drugiej części gry. Choć zdjęcie golkipera

Po meczu okazało się, że kłopoty zdrowotne Courtoisa mogą być poważniejsze niż wydawało się. Hiszpańskie media informują, że Belg ma zmagać się ze… stanami lękowymi. Jeżeli stan Thibauta nie poprawi to w sobotę w meczu ligowym z Granadą prawdopodobnie od pierwszych minut wystąpi Alphonse Areola.