Thiago Silva zainteresowany powrotem do brazylijskiej ligi

Doświadczony obrońca wyraził zainteresowanie powrotem do brazylijskiego klubu Fluminense i zwycięstwem w Copa Libertadores.

Do 2009 roku Silva występował w czołowym brazylijskim klubie, dla którego rozegrał 143 spotkania zdobywając Copa do Brasil. W 2009 roku przeniósł się do Europy, a konkretniej do Mediolanu wiążąc się z czerwono-czarnymi (Rossoneri). Były kapitan reprezentacji Brazylii po ponad 12 latach pobytu w Europie (Milan, PSG, Chelsea) nie ukrywa, że chciałby powrócić do swojej ojczyzny:

– Gdybym Ci powiedział, że o tym nie myślę, okłamałbym Cię – powiedział Silva dla TNT Sports na temat powrotu do Fluminense. To jest coś, o czym myślę. Kilka razy rozmawiałem z żoną odnośnie powrotu. Kiedy masz za sobą długą karierę w Europie, widzisz jak twoje dzieci dorastają to wiesz, że czeka Cię trudna decyzja. Marzy mi się powrót do Fluminense. Wszyscy znają moje pragnienie. To jest coś, co wolę zrobić w przyszłości. To trudna decyzja, ale znów obrałem sobie za zadanie zdobycie Copa Libertadores.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *