Thiago Silva chce pozostać w Paryżu

Thiago Silva

https://vaaju.com/

Przed rozpoczęciem sezonu wiele wskazywało na to, iż tegoroczna kampania będzie ostatnią w wykonaniu Thiago Silvy w barwach Paris Saint-Germain.

Umowa Brazylijczyka wygasa wraz z końcem czerwca 2020 roku, co mogło zwiastować koniec jego ery na Parc des Princes. 35-latek trafił do Paryża w lipcu 2012 roku i od tamtej pory wystąpił w 296 oficjalnych spotkaniach, zdobywając łącznie 16 bramek, a także notując 4 asysty. W międzyczasie Silva został mianowany kapitanem mistrza Francji.

Sam zainteresowany przerywa jednak milczenie i zapowiada, że jego celem jest przedłużenie umowy z “Les Parisiens” i dalsza pomoc klubowi w nieustannym rozwoju.

– Tak, nigdy nie ukrywałem tego, że [pozostanie w PSG] to moje pragnienie. Mój kontrakt wkrótce wygasa i będziemy niedługo o tym rozmawiać. Nie mogę zagłębić się w detale, ale celem jest pozostanie w PSG i dalszy rozwój klubu. Przez ostatnie osiem lat czułem, że byłem zaangażowany w kształcenie klubu. Jeśli uda się przedłużyć umowę, będę bardzo szczęśliwy i wdzięczny PSG. Wkrótce rozpoczniemy negocjacje. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *