Thiago bliski odejścia z Bayernu Monachium
Bayern Monachium może stracić swoją gwiazdę! Bliski odejścia z klubu jest Thiago – poinformował Fabrizio Romano.
Od kilku dobrych tygodni niemieckie media, spekulują o możliwym odejściu Thiago z Bayernu Monachium. Kontrakt Hiszpana z klubem obowiązuje jeszcze przez rok. Trwające okienko transferowe jest więc ostatnią szansą, aby na nim zarobić.
Trener zespołu, Hansi Flick na jednej z konferencji prasowych zapewniał, iż doświadczony pomocnik przedłuży umowę ze swoim aktualnym pracodawcą. Innego zdania jest dziennikarz „Sky Sports”, Fabrizio Romano. Uważa on, że Hiszpan odejdzie z klubu. Jego zdaniem 29-latek, nie stawi się w ośrodku treningowym Bayernu, aby przejść testy medyczne.
Pozyskaniem Hiszpana zainteresowany jest Liverpool. Sprowadzenie Thiago do swojej drużyny sondowały Manchester United i FC Barcelona, ale najbardziej zdeterminowany do sfinalizowania transakcji wydaje się zespól Jurgena Kloppa.
-

AktualnościMundial 2026: Kanada – Maroko (4 lipca, Houston) – historyczna szansa KanadyNowacki / 4 lipca 2026, 11:54
-


AktualnościScaloni: „Byłoby szaleństwo, gdybyśmy odpadli z Republiką Zielonego Przylądka” – Argentyna 3:2 po dogrywce i awans do 1/8 MŚNowacki / 4 lipca 2026, 11:24
-


AktualnościMŚ 2026: 13. samobój w turnieju – Mohamed Hany strzelił samobója, Egipt awansuje po rzutach karnychNowacki / 4 lipca 2026, 11:01
-


AktualnościKolumbia - Ghana oceny zawodników po spotkaniu (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:33
-

AktualnościKolumbia - Ghana szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:16
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Argentyna - Wyspy Zielonego Przylądka (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 2:57




































