Terminarz na 12., 13., 14., 15., i 16. kolejkę

Wczoraj wieczorem Ekstraklasa SA podała dokładny terminarz meczów na 12., 13., 14., 15., i 16. kolejkę.

12. kolejka:

18 października (piątek):
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok, godz. 18:00.
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław, godz. 20:30.

19 października (sobota):
Zawisza Bydgoszcz – Wisła Kraków, godz. 15:30.
Zagłębie Lubin – Widzew Łódź, godz. 18:00.
Lechia Gdańsk – Lech Poznań, godz. 20:30.

20 października (niedziela):
Cracovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15:30.
Legia Warszawa – Piast Gliwice, godz. 18:00.

21 października (poniedziałek):
Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin, godz. 18:00.

13. kolejka:

24 października (czwartek):
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Chorzów, godz. 17:00.

25 października (piątek):
Widzew Łódź – Cracovia, godz. 18:00.
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze, godz. 20:30.

26 października (sobota):
Pogoń Szczecin – Korona Kielce, godz. 15:30.
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk, godz. 18:00.
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin, godz. 20:30.

27 października (niedziela):
Śląsk Wrocław – Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań – Legia Warszawa

14. kolejka:

28 października (poniedziałek):
Górnik Zabrze – Cracovia, godz. 18:00.

29 października (wtorek):
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice, godz. 18:00.
Wisła Kraków – Widzew Łódź, godz. 20:30.

30 października (środa):
Korona Kielce – Ruch Chorzów, godz. 18:00.
Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk, godz. 18:00.
Zawisza Bydgoszcz – Legia Warszawa, godz. 20:30.

31 października (czwartek):
Śląsk Wrocław – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00.
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań, godz. 20:30.

15. kolejka:

2 listopada (sobota):
Cracovia – Korona Kielce, godz. 15:30.
Widzew Łódź – Pogoń Szczecin, godz. 18:00.
Legia Warszawa – Zagłębie Lubin, godz. 20:30.

3 listopada (niedziela):
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław, godz. 15:30.
Lech Poznań – Górnik Zabrze, godz. 18:00.

4 listopada (poniedziałek):
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, godz. 18:00.
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków, godz. 20:30.

5 listopada (wtorek):
Ruch Chorzów – Zawisza Bydgoszcz, godz. 18:00.

16. kolejka:

8 listopada (piątek):
Jagiellonia Białystok – Zawisza Bydgoszcz, godz. 18:00.
Górnik Zabrze – Wisła Kraków, godz. 20:30.

9 listopada (sobota):
Piast Gliwice – Cracovia, godz. 15:30.
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk, godz. 18:00.
Lech Poznań – Ruch Chorzów, godz. 20:30.

10 listopada (niedziela):
Śląsk Wrocław – Korona Kielce, godz. 15:30.
Widzew Łódź – Legia Warszawa, godz. 18:00.

11 listopada (poniedziałek):
Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin, godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi