Te wieści ucieszą kibiców Legii. Zatrzyma utalentowanego piłkarza
Legia Warszawa doceni Wojciecha Urbańskiego.
Stołeczni w ostatnich latach byli krytykowani za to, że często tracili utalentowanych piłkarzy, którzy odchodzili "za darmo". Choćby tego roku w ramach wolnego transferu stołeczny klub opuścił Filip Rejczyk, który przeszedł do Śląska Wrocław. A takich przykładów było więcej.
Można było zatem zastanawiać się, czy tego losu nie podzieli Wojciech Urbański. Pomocnik ostatnio odgrywa coraz ważniejszą rolę u Goncalo Feio. Ale dziewiętnastolatkowi kończy się kontrakt wraz z końcem sezonu 2024/25.
Z informacji Pawła Gołaszewskiego wynika jednak, że odpowiednie zapisy w umowie Urbańskiego pozwalają klubowi na przedłużenie współpracy.
Urbański w tym sezonie w pierwszej drużynie zebrał do tej pory siedem występów. Zdobył jedną bramkę i dorzucił dwie asysty. Do Warszawy przeniósł się latem 2023 roku z akademi Wisły Kraków.
Źródło: Paweł Gołaszewski/Piłka Nożna
-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02








































