Tajemniczy napastnik Smudy

Wszyscy wiemy,że obecna kadra Wisły Kraków jest dość wąska, a jej piłkarzom brakuje konkurencji do gry w podstawowym składzie. Choć i tak jest już nieco lepiej, trenerowi Smudzie przydałoby się mieć w zanadrzu jeszcze kilku  nowych graczy.

Wisła która przed startem sezonu przez wielu skazywana była na porażkę, z meczu na mecz udowadnia, że przeczucia te były niesłuszne.  W grze “Białej Gwiazdy”, jak i osiąganych wynikach widać znaczną poprawę , porównując do minionego sezonu. Po 4 ligowych spotkaniach Wisła ma co prawda jedynie jedno zwycięstwo, ale nie odnotowała też żadnej porażki, a jej gra jak powiedział Grzegorz Mielcarski, jest “ładna dla oka”.

Na ostatniej konferencji prasowej, mającej miejsce po wygranym meczu Wisły w Sosnowcu aż 4:0, trener Franciszek Smuda zapowiedział dwa wzmocnienia . Do składu mają dołączyć pomocnik i napastnik. Nazwisk jednak nie zdradził, ale jeśli wierzyć “krakowskim wróbelkom” to na Reymonta trafi już wkrótce nieanonimowy piłkarz, Arkadiusz Piech.

Piech reprezentuje obecnie barwy Sivassporu, a jego poprzednie kluby to m.in. Ruch Chorzów, czy Widzew Łódź. Z orzełkiem na piersi wystąpił 4 razy, nie zdobywając żadnej bramki.

 

1 thought on “Tajemniczy napastnik Smudy

  1. Smuda przed sezonem zapowiadał grę bez nominalnego napastnika, ale kiedy do składu wskoczył Brożek zmienił ustawienie. Czy teraz Wisła będzie grać dwoma napastnikami, czy może któryś ze świetny zawodników (Brożek lub Piech) zadowoli się rolą jokera?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x