T-Mobile Ekstraklasa: Porażka Cracovii po pięciu zwycięstwach z rzędu

W 15. kolejce T-Mobile Ekstraklasy piłkarze Cracovii przegrali przed własną publicznością z Koroną Kielce 1:2. Dla gospodarzy była to pierwsza porażka po serii pięciu zwycięstw! Z kolei goście wygrali po dwóch porażkach z rzędu.

Mecz ułożył się dla gospodarzy wyśmienicie, bowiem podopieczni Wojciecha Stawowego po bramce w 35. minucie Dawida Nowaka wyszli na prowadzenie, lecz nie cieszyli się nim długo, gdyż pięć minut później wyrównał Piotr Malarczyk. W 58. minucie po samobójczym trafieniu Damian Dąbrowski ustalił spotkanie. Mimo dużo dogodnych sytuacji gospodarzom nie udało się zmienić wyniku i goście wyjechali z Krakowa z kompletem punktów.

Cracovia – Korona Kielce 1:2 (1:1)
Gol 35′ Nowak – 40′ Malarczyk, 58′ Dąbrowski (samobój)
zolta kartka yellow card Boljević, Ntibazonkiza x2 – Korzym, Jovanović, Sobolewski