T-ME: Trzy punkty zostają w Krakowie

W pierwszym sobotnim meczu 8 kolejki T-Mobile Ekstraklasy Cracovia pokonała na własnym boisku Górnik Łęczna 2:1 i tym samym zapewniła sobie drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Mimo tego że beniaminek z Łęcznej szybko objął prowadzenie bo już w 4 minucie meczu do siatki strzeżonej przez Pilarza trafił Cernych i było 1:0 dla gości. Tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Covilo i mieliśmy remis 1:1. Kiedy do końca meczu zostało ok. 10 minut bramkę na 2:1 dla Cracovii strzelił Rakels. Dzięki tej bramce Cracovia zdobyła drugi komplet punktów w tym sezonie a Rakels dał “Pasom” powody do radości.

Cracovia – Górnik Łęczna (2:1) – 13.09.2014 (15:30)
4′ F.Cernych (0:1)
44′ M.Covilo (1:1)
81′ D.Rakels (2:1)