W ostatnim meczu 3 kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Łęczna zremisował na własnym boisku z GKS-em Bełchatów 1:1. Gole w tym spotkaniu strzelali Michał Mak i Łukasz Mierzejewski.

Mecz rozpoczął się ciekawie. Już w 5 sekundzie spotkania zawodnik gospodarzy Fiodor Cernych został ukarany żółtą kartką. Spotkanie w Łęcznej lepiej rozpoczęli podopieczni Kamila Kieresia. W 7 minucie meczu, świetna akcja GKS-u Bełchatów i Michał Mak zdobywa gola na 1:o po podaniu od swojego brata bliźniaka Mateusza. Po zdobyciu bramki Bełchatowianie kontrolowali grę. Jednak w 40 minucie świetna akcja lewą stroną boiska, Bonin zagrywa piłkę w pole karne do Łukasza Mierzejewskiego a ten zdobywa gola na 1:1. Taki rezultat utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie meczu wynik się nie zmienił, a oba zespoły podzieliły się punktami.

Górnik Łęczna – GKS Bełchatów (1:1) – 04.08.2014 (18:00)
Gol 7′ Mi.Mak (0:1)
Gol 40′ Ł.Mierzejewski (1:1)