T-ME: Podbeskidzie zwycięskie w Bydgoszczy

W meczu 4 kolejki T-Mobile Ekstraklasy rozegranym na stadionie w Bydgoszczy Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało miejscowego Zawiszę 2:1. Gole dla “Górali” zdobyli Dariusz Kołodziej i Damian Chmiel. Jedyną bramkę dla gospodarzy meczu strzelił Jorge Kadu.

Po mimo prowadzenia Zawiszy Bydgoszcz do przerwy, drużyna Leszka Ojrzyńskiego zdołała odpowiedzieć w drugiej połowie. W 49 minucie do wyrównania doprowadził Dariusz Kołodziej. Gdy wydawało się że spotkanie zakończy się remisem do akcji wkroczył Damian Chmiel, który w dosłownie ostatniej akcji meczu dał “Góralom” zwycięstwo 2:1. To druga wygrana Podbeskidzia w rzędu w Ekstraklasie.

Zawisza Bydgoszcz – Podbeskidzie Bielsko-Biała (1:2) – 10.08.2014 (15:30)
Gol 34′ J.Kadu (1:0)
Gol 49′ D.Kołodziej (1:1)
Gol 90+2′ D.Chmiel (1:2)