T-ME: Piast w końcu zwycięski!

piast

W 15. kolejce T-Mobile Ekstraklasy piłkarze Piasta Gliwice wygrali z Jagiellonią Białystok 2:1. Goście kończyli mecz w dziesiątkę po kontrowersyjnym karnym.

Podopieczni Piotra Stokowca wyszli na prowadzenie w 56. minucie po bramce Alańczyka Bekima Balaja. Dziesięć minut później po kontrowersyjnym rzucie karnym ( Ugochukwu Ukah dotknął piłkę ręką przed szesnastką) Hiszpan Ruben Jurado wyrównał stan rywalizacji, a w 70. minucie wynik spotkania ustalił Słowak Csaba Horvath. Dla Piasta jest to pierwsze zwycięstwo od pięciu spotkań. Po tym spotkaniu obie drużyny mają po 18. punktów i zajmują odpowiednio jedenaste i dwunaste miejsce w tabeli.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok 2:1 (0:0)