T-ME: Legia wygrywa w Białymstoku

Drugie piątkowe spotkanie 5. kolejki T-Mobile Ekstraklasy skończyło się takim samym wynikiem jak pierwsze.W piątkowy wieczór Jagiellonia Białystok przegrała z Legią Warszawa 0:3. Trener mistrzów Polski Henning Berg już po pierwszej połowie dał odpocząć strzelcom bramek, których czeka ważny czwartkowy mecz w dalekim Kazachstanie w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Europejskiej.

Kwadrans przed końcem gospodarze mogli strzelić bramkę kontaktową, ale piłka po strzale Patryka Tuszyńskiego trafiła w słupek. Warto wspomnieć, że w barwach Legii dwusetny mecz w T-ME rozegrał Hiszpan Inaki Astiz. Drugą ciekawostką jest fakt, że spray panu sędziemu skończył się już po 55. minutach gry 🙂

15.08.2014, 20:30 Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa 0:3 (0:2)
Gol 14′ Michał Żyro (asysta: Jakub Kosecki),
Gol 25′ Miroslav Radović (asysta: Tomasz Brzyski),
Gol 84′ Michał Kucharczyk (asysta: Łukasz Broź)

zolta kartka yellow card Maciej Gajos, Martin Baran, Marek Wasiluk, Przemysław Frankowski – Jakub Rzeźniczak, Jakub Kosecki, Ivica Vrdoljak
czerwona kartka red card 78′ Marek Wasiluk (za drugą żółtą)

Sklad skład Jagiellonia Białystok: Jakub Słowik – Filip Modelski (52′ Radosław Jasiński), Martin Baran, Marek Wasiluk, Jonatan Straus (46′ Taras Romanczuk), Michał Pazdan, Rafał Grzyb, Przemysław Frankowski (63′ Nika Dzalamidze), Patryk Tuszyński, Maciej Gajos, Mateusz Piątkowski

Sklad skład Legia Warszawa: Dusan Kuciak – Inaki Astiz, Łukasz Broź, Tomasz Brzyski, Jakub Rzeźniczak, Tomasz Jodłowiec, Michał Żyro (46′ Michał Kucharczyk), Jakub Kosecki (79′ Helio Pinto), Ivica Vrdoljak, Miroslav Radović (46′ Ondrej Duda), Marek Saganowski