T-ME: Legia lepsza od Cracovii

W ostatnim sobotnim spotkaniu 2 kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa na wyjeździe pokonała Cracovię 3:1. Pomimo szybkiego objęcia prowadzenia przez gospodarzy “Wojskowi” zdołali odwrócić losy tego meczu. Już w 4 minucie tego spotkania Dawid Nowak wyprowadził drużynę “Pasów” na prowadzenie, ale Legia wyrównała jeszcze w pierwszej połowie za sprawą Jakuba Koseckiego. W drugiej połowie 2 bramki dla Legionistów strzelili Tomasz Jodłowiec i Ivica Vrdoljak, który pewnie wykorzystał rzut karny. Legia Warszawa wygrywa pierwszy mecz w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy, Cracovia na pierwsze 3 punkty musi jeszcze poczekać przynajmniej do następnej kolejki.

Cracovia Kraków – Legia Warszawa (1:3) – 26 lipca 2014 (20:30)
Gol 4′ D.Nowak (1:0)
Gol 23′ J.Kosecki (1:1)
Gol 47′ T.Jodłowiec (1:2)
Gol 74′ I.Vrdoljak (1:3) (k.)