T-ME: Beniaminek znowu górą

Bardzo dobrymi wynikami na starcie sezonu może pochwalić się GKS Bełchatów. Beniaminek dzięki świetnej grze znajduje się w czołówce stawki T-Mobile Ekstraklasy. Kolejnymi, którzy ulegli Bełchatowianom okazali się piłkarze Pogoni Szczecin. GKS wygrał 1:0.

Decydujący cios GKS zadał już w trzeciej minucie. Adam Mójta miał mnóstwo miejsca na skrzydle i dośrodkował celnie na głowę Pawła Komołowa, który umieścił piłkę w siatce. Szybka bramka wpłynęła na wygląd gry obydwóch drużyn. W drugiej połowie Portowcy atakowali, ale nie potrafili wyprowadzić skutecznej akcji. Natomiast brunatni niespecjalnie rwali się do ofensywy. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem GKS-u 1:0.

GKS Bełchatów – Pogoń Szczecin 1:0 (1:0) – 27.09.2014 (18:00)