Szymon Włodarczyk na radarze kolejnego klubu Ekstraklasy

Szymon Włodarczyk

Zdjęcie: Legia.com


Szymon Włodarczyk nie trafi jednak do Górnika Zabrze? W grę o podpis 19-letniego napastnika włączył się kolejny klub PKO BP Ekstraklasy. 

Szymon Włodarczyk uchodzi za jeden z największych talentów wyprodukowanych przez akademię Legii Warszawa. 19-letni napastnik w seniorskiej drużynie rozegrał 16 meczów i swojego dorobku znacząco już nie poprawi.

Umowa Włodarczyka z klubem wygasa z końcem trwającego sezonu i prawdopodobnie nie zostanie przedłużona. Zawodnik sam już może decydować o swojej przyszłości. 19-letni napastnik chętni opuściłby Łazienkowską 3 i trafił do klubu, w którym może liczyć na regularną grę w wyjściowym składzie.

Najpoważniejszym kandydatem do pozyskania utalentowanego napastnika wydawał się Górnik Zabrze. Jak się okazało, nie jest to jedyny klub, który chciałby sprowadzić zawodnika Legii Warszawa. Według informacji przekazanych przez Piotra Koźmińskiego, ekstraklasowa Jagiellonia Białystok również walczy o podpis 19-latka. Mimo to Zabrzanie wydają się faworytem tej rywalizacji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.