NA GORĄCO

Szymański: Zrobiłem piłkarski progres

10 lipca 2018, 11:52 | Foto: Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat) | Autor: Paweł Wątorski
Szymański: Zrobiłem piłkarski progres
Ekstraklasa
0

Sebastian Szymański znalazł się w szerokiej kadrze Adama Nawałki na mistrzostwa świata 2018 w Rosji, ale ostatecznie młody legionista nie pojechał na mundial.

Prze ofensywnym pomocnikiem Wojskowych rysowana jest świetlana przyszłości i sam piłkarz zdaje sobie z tego sprawę. W ubiegłym sezonie Sebastian Szymański rozegrał trzy spotkania w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów, a w starciu z fińskim IFK Marienhamn wpisał się na listę strzelców. – Gra w europejskich pucharach, to na pewno fajne uczucie. Każdy ma okazje zobaczyć nasze barwy na arenie międzynarodowej. Po raz drugi rozpoczynam walkę o Ligę Mistrzów UEFA i nie ukrywam, że awans do niej byłby dla mnie fantastyczną sprawą – powiedział utalentowany Sebastian Szymański podczas wczorajszej konferencji prasowej.

19-letni pomocnik liczy, iż będzie częściej powoływany do reprezentacji Polski i wiele wyniósł z ostatniego zgrupowania w Arłamowie – Zgrupowanie kadry było dla mnie wielkim przeżyciem i wiem, że zrobiłem piłkarski progres. Moja pewność siebie również urosła. Wiem, że w karierze młodego piłkarza są wzloty i upadki. Zgrupowanie dało mi wiele, zrobiłem progres jako piłkarz i jako człowiek.

źródło: legia.com / własne

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi