Szymański podtrzymuje świetną formę. Piłkarz zanotował kolejną asystę

Sebastian Szymański

Zdj. Fenerbahce

Sebastian Szymański zaliczył asystę w meczu Fenerbahce z Fatih Karagümrük. Drużyna Polaka pokonała przyjezdnych 2:1 i znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli tureckiej ekstraklasy.

Polak trafił do Stambułu z Dynama Moskwa w lipcu tego roku za 9,75 mln euro i od początku sezonu jest w znakomitej formie. Wychowanek Legii Warszawa strzelił w obecnych rozgrywkach już 6 goli oraz zanotował 4 asysty.

W pierwszej połowie Fenerbahce nieoczekiwanie przegrywało na własnym boisku. Jednak po przerwie zespół zaczął błyszczeć, a główną postacią okazał się Dusan Tadić. Były gwiazdor Ajaxu dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W 48. minucie skutecznie wykorzystał rzut karny, a dziesięć minut później zdobył drugiego gola. Warto zaznaczyć, że Szymański odegrał istotną rolę przy drugim trafieniu Serba.

Źródło: goal.pl