blank
Udostępnij:

Szwajcaria 1-1 Niemcy skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (23.06.2024)

Reprezentacja Niemiec zremisowała ze Szwajcarią 1:1 w ostatniej kolejce meczów grupy A EURO 2024. To pozwoliło gospodarzom na wyjście z pierwszego miejsca do fazy pucharowej.

Szwajcaria 1-1 Niemcy: podsumowanie spotkania

Niemcy przed tym spotkaniem potrzebowali tylko punktu, żeby spokojnie zająć pierwsze miejsce w grupie. Szwajcarzy jednak mieli na ten mecz zupełnie inny pomysł. W 29. minucie rozgrali kombinacyjną akcję przez środek, Remo Freuler z lewej strony pola karnego zagrał wzdłuż bramki, a tam na piłkę nabiegł Ndoye i trafił pod poprzeczkę otwierając wynik meczu. Niemcy naciskali całą drugą połowę i w końcu dopięli swego w doliczonym czasie gry. Rezerwowy Raum wrzucił z lewej strony, w polu karnym najwyżej wyskoczył również rezerwowy Füllkrug, który głową z okolic piątego metra pokonał bezradnego Sommera. Tak padł gol na wagę remisu i pierwszego miejsca reprezentacji Niemiec w grupie A. Szwajcarzy kończą na drugiej pozycji.

Szwajcaria 1-1 Niemcy: skrót meczu

Aby obejrzeć pełny skrót z tego spotkania kliknij: "Obejrzyj w YouTube".