Szpakowski: Nie powinniśmy teraz spoglądać w kierunku zagranicznego trenera

dailysabah.com

– Myślę, że nie powinniśmy teraz spoglądać w kierunku zagranicznego trenera – wskazuje Dariusz Szpakowski.

W sobotę do Warszawy przyleciał Fabio Cannavaro i przez ponad godzinę rozmawiał z Cezarym Kuleszą. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przed podjęciem decyzji będzie rozmawiać ze sporą liczbą kandydatów. Gianluca Di Marzio zdradził, że Włoch otrzymał ofertę dwuletniego kontraktu.

Swoją opinią podzielił się Dariusz Szpakowski w “sport.tvp.pl”. – Myślę, że dobry pomysł miał Michał Listkiewicz, który proponował dwójkę: Adam Nawałka – Jerzy Engel. Nie sądzę jednak, aby Jurek się na to zgodził. Trochę kandydatów nam odpadło. Mówi się też o Janie Urbanie, który ma ważną umowę z Górnikiem. Można byłoby pomyśleć o Henryku Kasperczaku, ale on ma już swoje lata i nie bardzo ma ochotę, aby się tego podjąć. Wybór nie jest łatwy – twierdzi legenda dziennikarstwa.

– Myślę, że nie powinniśmy teraz spoglądać w kierunku zagranicznego trenera. Adam Nawałka i Jerzy Brzęczek mogliby objąć kadrę. Oni znają polskie realia i zawodników. Najwięcej przemawia za Adamem, który potrafiłby to poukładać – dodał.

Wcześniej Cezary Kulesza zadeklarował, że następcę Paulo Sousy poznamy 19 stycznia. Natomiast 24 marca biało-czerwoni w barażu o mundial w Katarze spotkają się z Rosją na Łużnikach.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.