Szczepaniak na celowniku Piasta, Lecha i Cracovii

sportowebeskidy.pl

Pomocnik Podbeskidzia Bielsko-Biała Mateusz Szczepaniak był jednym z najlepiej spisujących się zawodników drużyny “Górali” w rundzie jesiennej. 24-latek wypożyczony z Miedzi Legnica w barwach zespołu ze Śląska strzelił już sześć bramek.

Latem Szczepaniak znajdował się w kręgu zainteresowań lubińskiego Zagłębia, ale Podbeskidzie okazało się skuteczniejsze w negocjacjach z włodarzami Miedzi. 24-latek miał już za sobą krótki epizod w pierwszej drużynie “Miedzianki”, jednak przez cały 2012 rok w barwach swojego zespołu przebywał na boisku zaledwie 22 minuty. Pomocnik chciał poszukać swojej szansy w Podbeskidziu, do którego został wypożyczony na cały sezon 2015/16.

Utalentowany 24-latek wykorzystał możliwość gry w pierwszej drużynie klubu z Ekstraklasy i pokazał się z tak dobrej strony, że trener Robert Kasperczyk nie waha się przy ustalaniu pierwszej jedenastki i prawie zawsze znajduje w niej miejsce dla Szczepaniaka. Na razie nie ma pewności, czy po zakończeniu sezonu zawodnik zostanie w Bielsku, ponieważ interesują się nim zarówno mistrz Polski Lech Poznań, jak i zajmujący czołowe miejsca w tabeli Ekstraklasy Piast Gliwice i Cracovia. Bielszczanie mają jednak prawo pierwokupu.

źródło: Eurosport

autor: Hubert Michałus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.