Szczegółowy plan zimowego zgrupowania Legii Warszawa

Legia Warszawa - Cracovia, 09.10.2020 / fot. Mikołaj Barbanell

Piłkarze Legii Warszawa do zajęć wrócą czwartego stycznia. Wówczas zbiorą się Training Center w Książenicach, zaś dwa dni później udadzą się na zimowe zgrupowanie do Dubaju.

W poniedziałek i we wtorek przeprowadzone zostaną badania. Sztab szkoleniowy warszawskiego zespołu skrupulatnie sprawdzi wszystkie parametry piłkarzy oraz przeprowadzą testy sprawnościowe.

Natomiast w środę lider PKO Ekstraklasy wyleci do Dubaju i będzie przygotowywać się na obiektach Jebel Ali Beach Hotel. Zimowy obóz potrwa szesnaście dni i w tym czasie rozegrają pięć sparingów. Najciekawiej zapowiada się zamykający sparing z FK Krasnodar. Rosjanie byli uczestnikami tegorocznej Ligi Mistrzów i zajęli trzecią pozycję w fazie grupowej.

Terminarz sparingów Legii w Dubaju: 

  • 9.01 – Liwa FC (druga liga ZEA)
  • 13.01 – dwa mecze (rywale w trakcie potwierdzania)
  • 18.01 – mecz (rywal w trakcie potwierdzania)
  • 21.01 – FK Krasnodar

Po powrocie do Polski legioniści przygotowywać się będą do rundy wiosennej na własnych obiektach w Legia Training Center. 31 stycznia o godz. 17:30 podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała w ramach 15. kolejki PKO Ekstraklasy. Tydzień później przy Łazienkowskiej podejmą Raków Częstochowa.

źródło: legia.com /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *