Świetna informacja dla kibiców Legii Warszawa. Bartosz Kapustka wznowił treningi

Martin Pospisil

Bartosz Kapustka (Legia), Martin Pospisil (Jagiellonia) / fot. Mikołaj Barbanell


Kibice Legii Warszawa mają powody do zadowolenia. Bartosz Kapustka, po 226 dniach absencji spowodowanej kontuzją kolana, wrócił do treningów z resztą drużyny. 

Legia Warszawa trwającej kampanii ligowej nie może zaliczyć do zbytnio udanych. Zespół z Łazienkowskiej 3 zajmuje odległe 17. miejsce w stawce i traci dwa “oczka” do bezpiecznej strefy.

Przez dużą część sezonu stołeczna drużyna musiała radzić sobie bez kontuzjowanego Bartosza Kapustki. Przypomnijmy, 25-letni ofensywny pomocnik zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie podczas meczu z estońską Florą Tallinn w 2. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Legia Warszawa przekazała świetne wieści kibicom za pośrednictwem mediów społecznościowych. W czwartek Bartosz Kapustka wrócił do treningów z resztą zespołu i będzie mógł pomóc kolegom w utrzymaniu w PKO BP Ekstraklasie.

Mimo braku regularnej gry Bartosz Kapustka pozostaje ważnym elementem w koncepcji realizowanej przez władze klubu. Niedawno 14-krotny reprezentant Polski przedłużył kontrakt z Legią Warszawa. Jego umowa obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.