Świątek – Sabalenka transmisja, gdzie oglądać? (Finał WTA Madryt 2024)

Alex Bogatyrev / shutterstock.com

W sobotę 4.05.2024 o godzinie 18:30, odbędzie się finał WTA Madryt 2024, w którym zmierzą się Iga Świątek i Aryna Sabalenka. Gdzie można śledzić transmisję tv oraz online, a także stream za darmo? Szczegóły w naszym artykule.

Gdzie oglądać mecz Iga Świątek – Aryna Sabalenka?

Finał WTA Madryt 2024 Iga Świątek – Aryna Sabalenka można oglądać na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport 2. Dostępne są również opcje transmisji online: płatna na platformie Canal+online oraz bezpłatne na Fortuna TV, STS TV, i Superbet TV.

Iga Świątek – Aryna Sabalenka, transmisja online za darmo

Transmisję Iga Świątek – Aryna Sabalenka za darmo z meczu można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z tych usług, wymagane jest założenie konta i wykonanie pierwszej wpłaty. Dodatkowo, zainteresowani muszą postawić zakład na dowolne wydarzenie sportowe. Platformy te oferują atrakcyjne pakiety startowe:

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i skorzystaj z bonusu startowego o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat z bonusem powitalnym do 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo z pakietem na start o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV są dostępne zarówno na stronach internetowych, jak i w aplikacjach mobilnych na systemy Android i iOS. Dzięki temu dzisiejsze spotkanie można śledzić nie tylko na komputerze, ale także na smartfonie czy tablecie.

Iga Świątek – Aryna Sabalenka, transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć stream z dzisiejszego meczu Iga Świątek – Aryna Sabalenka oferowany w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+” w cenie promocyjnej 39 złotych miesięcznie, obowiązującej przez pierwsze trzy miesiące. Platforma Canal+online pozwala na oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, za pomocą swojej strony internetowej oraz aplikacji oferowanej na wiele urządzeń.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.