Świątek – Rybakina transmisja dzisiaj za darmo. Gdzie oglądać? (Indian Wells 2023)

Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com

Iga Świątek i Elena Rybakina powalczą o awans do finału turnieju Indian Wells 2023. Spotkanie półfinałowe odbędzie się w nocy z piątku na sobotę (17/18 marca) o godzinie 2:00. Transmisja z tego meczu będzie dostępna w telewizji i internecie – szczegóły przedstawiamy w artykule.

Iga Świątek – Elena Rybakina: Gdzie oglądać?

Mecz Igi Świątek z Eleną Rybakiną będzie można obejrzeć w tv na kanale Canal+Sport 2 a w internecie na platformach Canal+online, player.pl, Fortuna TV oraz STS TV.

Transmisja TV: Canal+Sport  2

Transmisja u bukmacherów: Fortuna TV, STS TV, Betclic TV

Transmisja online: Canal+online, Player.pl

Iga Świątek – Elena Rybakina transmisja za darmo

Mecz Iga Świątek – Elena Rybakina można oglądać za darmo na platformie Fortuna TV. W ofercie serwisu dostępne są transmisje ze wszystkich meczów Indian Wells 2023.

Dostęp do transmisji mają wyłącznie zarejestrowani użytkownicy – link poniżej link prowadzi do formularza rejestracyjnego. Odbierz już teraz bonusy o łącznej wartości 630 zł i oglądaj transmisję z dzisiejszego meczu Igi Świątek na komputerze, smartfonie i tablecie.

» Oglądaj transmisje w Fortuna TV

Półfinałowy mecz Indian Wells 2023 można też oglądać na platformie STS TV. Bukmacher STS oferuje dla nowych klientów pakiet o wartości 1660 zł. Z promocji można skorzystać przechodząc na stronę STS poprzez podany poniżej odnośnik.

Po utworzeniu konta w STS, transmisję z meczu Iga Świątek – Elena Rybakina można włączyć na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej (Android/iOS).

Iga Świątek – Elena Rybakina transmisja na żywo i online

Aby obejrzeć mecz Iga Świątek – Elena Rybakina w Canal+online wystarczy założyć konto klienta i wykupić pakiet z kanałami Canal+, który oferowany jest już od 39 zł miesięcznie.

Dzisiejszy mecz Igi Świątek na platformie Canal+online można obejrzeć komputerze, smartfonie, tablecie i telewizorach Smart TV.

» Oglądaj transmisje online w Canal+Online

Mecz Iga Świątek – Elena Rybakina będzie również dostępny na platformie Player.pl. Aby skorzystać z serwisu i oglądać mecz należy założyć konto na podanej poniżej stronie i wykupić pakiet z kanałami Canal+, który oferowany jest za 64 zł miesięcznie.

» Oglądaj transmisje online w Player.pl

Kiedy odbędzie się mecz?

Mecz Iga Świątek – Elena Rybakina odbędzie się w nocy z piątku na sobotę 17/18 marca o godzinie 2:00

Gdzie oglądać transmisję na żywo?

Transmisję z meczu Iga Świątek – Elena Rybakina na żywo w tv pokaże Canal+Sport 2, a w internecie Canal+online, Player.pl, Fortuna TV, STS TV i Betclic TV.

Gdzie oglądać mecz za darmo?

Transmisja będzie oferowana za darmo w serwisach Fortuna TV i STS TV.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x