Superliga upada! Rozpad tak szybki jak jej powstanie!

Superliga

Superliga rozpada się tak szybko jak powstała. Kolejne zespoły decydują się na opuszczenie projektu stworzonego przez Florentino Pereza! 

Wczoraj została ogłoszona oficjalnie, a dziś kolejne ekipy zaczynają się wycofywać z tego projektu. Powodem są liczne protesty i niezadowolenia kibiców. Także sam prezydent UEFA Aleksander Ceferin zapowiadał, że piłkarze, którzy przystąpią do Superligi otrzymają zakaz występu w reprezentacjach na Mundialu i Euro. Mówiło się także o wykluczeniu Chelsea, Manchesteru City i Realu Madryt z tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów w ramach odwetu.

Sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie. Jak informuje Madrid Zone wszystkie sześć klubów Premier League oficjalnie opuszcza Superligę! Do tego grona zaczynają dołączać zespoły z Hiszpanii, a więc Atletico Madryt i FC Barcelona. Na chwilę obecną nie znane jest stanowisko ekip z Włoch. Przed wtorkowym starciem Chelsea z Brighton przed stadionem doszło do zamieszek. Po chwili wybiegł do nich Petr Cech, a kilka chwil później pojawiła się informacja o opuszczeniu przez The Blues Superligi.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *