

Suárez zawieszony na dwa spotkania
Luis Suárez został zawieszony przez Komitet ds. Rozgrywek na dwa spotkania w ramach Pucharu Króla za swoje zachowanie w spotkaniu z Atletico Madryt.
Urugwajczyk w rewanżowym pojedynku z Rojiblancos otrzymał dwie żółte kartki (za faul i uderzenie łokciem Koke), w konsekwencji czego musiał opuścić boisko przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Napastnik Barcy nie udał się jednak do szatni, jak nakazują przepisy, co dostrzegł arbiter główny spotkania, odnotowując ten incydent w protokole meczowym.
Po analizie sytuacji Komitet ds. Rozgrywek postanowił ukarać El Pistolero dwumeczowym zawieszeniem, co eliminuje go z finału przeciwko Deportivo Alaves, a także z pierwszego spotkania Pucharu Króla w przyszłym sezonie.
-
AktualnościMundial 2026: Kanada – Maroko (4 lipca, Houston) – historyczna szansa KanadyNowacki / 4 lipca 2026, 11:54
-


AktualnościScaloni: „Byłoby szaleństwo, gdybyśmy odpadli z Republiką Zielonego Przylądka” – Argentyna 3:2 po dogrywce i awans do 1/8 MŚNowacki / 4 lipca 2026, 11:24
-


AktualnościMŚ 2026: 13. samobój w turnieju – Mohamed Hany strzelił samobója, Egipt awansuje po rzutach karnychNowacki / 4 lipca 2026, 11:01
-


AktualnościKolumbia - Ghana oceny zawodników po spotkaniu (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:33
-

AktualnościKolumbia - Ghana szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:16
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Argentyna - Wyspy Zielonego Przylądka (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 2:57





































