Suarez: Wygranie ligi jest praktycznie niemożliwe

Suarez

Jeśli mam być szczery, wygranie ligi jest praktycznie niemożliwe. Oczywiście, że mecz z Sevillą znacznie utrudnił nam życie – stwierdził napastnik „Dumy Katalonii”, Luis Suarez.

FC Barcelona restartu rozgrywek ligowych po pandemii koronawirusa nie może zakwalifikować do udanych. Zespół Setiena spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań, zawodząc w ważnych dla układu tabeli spotkaniach. Na dwie kolejki przed końcem sezonu „Duma Katalonii” traci 4 „oczka” do liderującego Realu Madryt. Wiele wskazuje na to, iż Barcelona nie obroni zdobytego przed rokiem tytułu.

W wywiadzie dla goal.com, ostatnie tygodnie w wykonaniu katalońskiego klubu podsumował napastnik zespołu, Luis Suarez.

Jeśli mam być szczery, wygranie ligi jest praktycznie niemożliwe. Oczywiście, że mecz z Sevillą znacznie utrudnił nad życie. Mogliśmy jednak wciąż iść naprzód. Tamten dzień był ważny, ale starcie z Celtą Vigo było kluczowe. Straciliśmy wspaniałą okazję. Jeśli wygralibyśmy z Celtą… zagraliśmy zdecydowanie lepiej przeciwko Atletico. Teraz z powodu naszej dumy i prestiżu Barcelony, musimy wygrać dwa pozostałe mecze, a potem myśleć o jednym tytule, które możemy wywalczyć – Lidze Mistrzów. – powiedział.

Jeżeli nasi piłkarze są na poziomie, który pozwala im na występy w takim klubie, to możemy pokonać każdego. Polegamy na sobie i nie szukamy żadnej wymówki. Musimy być bardziej czujni i potrzebujemy wszystkich zawodników, aby mieć szanse w Champions League – stwierdził.

W nadchodzącej serii gier FC Barcelona zagra na własnym stadionie z Osasuną. Spotkanie zaplanowano na czwartek, 16 lipca na godzinę 21:00. Relacja z meczu ukaże się na naszym portalu bezpośrednio po ostatnim gwizdku sędziego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *