

Steaua Bukareszt rywalem Legii w walce o Lige Mistrzów!
Dziś punktualnie w samo południe Legia Warszawa poznała swojego ostatniego rywala w walce o fazę grupową Ligi Mistrzów.
Przeciwnikiem mistrzów Polski będzie rumuńska Steaua Bukareszt.
Biorąc pod uwagę na kogo Legia mogła trafić oprócz drużyny z Bukaresztu (Celtic Glasgow, FC Basel, Victoria Pilzno, Dinamo Zagrzeb) losowanie można uznać za całkiem udane.
W poprzednim sezonie przeciwnik Legii wygrał grupę w Lidze Europy a jego największym atutem są zarówno umiejętności (w składzie aż 10 reprezentantów kraju!) jak i doświadczenie na arenie międzynarodowej.
Legioniści jednak powinni być zadowoleni zwłaszcza z tego, że uniknęli szwajcarów z FC Basel, którzy to według wielu fachowców byliby rywalem praktycznie nie do przejścia.
Pierwszy mecz pomiędzy Legią a Steauą zostanie rozegrany 20 lub 21 sierpnia w Bukareszcie, rewanż tydzień później w Warszawie.
Co ciekawe rumuńscy działacze wcale nie wyglądali na zadowolonych z wylosowania Legii:
(kliknij aby powiekszyć)
Fot: zczuba.pl
-


AktualnościUSA - Paragwaj przewidywane składy. Kto wybiegnie w pierwszej jedenastce? | 13.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 17:08
-


AktualnościUSA - Paragwaj sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (13.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 15:17
-




AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09
-




AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09
-

AktualnościPrzewidywane składy zespołów na mecz Kanada - Bośnia i Hercegowina | 12.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 11:05
-

AktualnościKanada - Bośnia i Hercegowina sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (12.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 9:19





















Gala Ekstraklasy












