Stadion Widzewa zamknięty?

Jak podaje portal widzewiak.pl komendant wojewódzki policji w Łodzi wystąpił do wojewody Jolanty Chełmińskiej o zamknięcie stadionu Widzewa.

 

Taka prośba została skierowana po meczu Widzewa Łódź z Lechią Gdańsk. Podczas tego spotkania kibice łódzkiej drużyny odpalili świece dymne oraz race przez co mecz został przerwany na kilka minut.
Oprawa widzewskich kibiców była bardzo efektowna, ale jednocześnie niezgodna z prawem. Na klub na pewno zostaną nałożone kary finansowe. Nie wiadomo jeszcze jak duże.

Co ciekawe, gdy kibice ŁKS w czasie czwartoligowego meczu w Przedborzu odpalili świecę dymną i rzucili ją na boisko, to ten sam komendant nie wnioskował o żadne kary, a wręcz sprawę bagatelizował: W Przedborzu ktoś rzucił na boisko świecę dymną, ale przecież to się zdarzało na wielu stadionach. Czy czyjeś życie lub zdrowie było zagrożone? To był chuligański wybryk, przez który mecz został przerwany na kilka minut, ale nie może to być powodem rezygnacji z rozgrywek. Nie dajmy się zwariować, niech zwycięży sport – mówił wtedy.

 

 

źródło: widzewiak.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.