“Sprawa nie jest jednak taka łatwa” – Wijnaldum o swojej przyszłości

Georginio Wijnaldum

Georginio Wijnaldum skomentował swoją przyszłość w barwach Liverpoolu.

30-latek od dłuższego czasu pozostaje w dość niejasnej sytuacji kontraktowej. Jego umowa łącząca go z obecnym klubem wygasa  30 czerwca 2021 roku. Holender nadal nie przedłużył jej, a to oznacza, że niektóre kluby mogą zaczynać rozmawiać z nim, w sprawie ewentualnego przejścia za darmo.

Holendra łączono wcześniej głównie z Barceloną. Nowy szkoleniowiec “Dumy Katalonii”, Ronald Koeman chciał sprowadzić kilku swoich rodaków, na czele z Wijnaldumem i Depay’em, ale jego plany spełzły na niczym.

– Nie chodzi o to, że ja czuję się tutaj nieszczęśliwy i muszę odejść, czy coś w tym rodzaju. Sprawa nie jest jednak taka łatwa, jak niektórzy myślą. Chodzi o decyzję dotyczącą mojej przyszłości. W takiej sytuacji trzeba myśleć o wszystkim. Przede wszystkim porozmawiać i prowadzić negocjacje z klubem. Trudno poradzić sobie ze wszystkim w krótkim czasie. Dlatego trwa to tak długo – powiedział.

– Czy odejście byłoby dla mnie trudne? Tak, ponieważ opuściłbym zespół, który naprawdę kocham, w którym spędziłem wiele lat, i czuję się w nim komfortowo. To będzie ciężkie, ale z drugiej strony – czasami sytuacja doprowadza po prostu do tego, że odchodzisz. Wszystko zależy od sytuacji, jaka ma miejsce. Czy będę zdruzgotany, jeśli okaże się, że nie zagram już w tym zespole? Na pewno – zakończył.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *