Sparing Podbeskidzie- GKS Katowice bez bramek

facebook.com

W meczu sparingowym rozgrywanym na tzw. “Górce” w Bielsku- Białej zmierzyły się dzisiaj Podbeskidzie i GKS Katowice. Mimo wielu okazji bramkowych spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Dla “Górali” był to drugi mecz sparingowy przed powrotem rozgrywek 1 ligi, w których radzą sobie wyjątkowo dobrze. Wcześniej wygrali oni z Cracovią 3:2.

GKS Katowice już w poniedziałek rozpocznie zgrupowanie w Wałbrzychu, które potrwa do 1 lutego. Pojedynek z Podbeskidziem zakończył pierwszy okres przygotowań, czyli zgrupowania w Bielsku-Białej i serii meczy sparingowych z zespołami z regionu.

Podbeskidzie:

Polaček (46’ A. Leszczyński), Jaroch, Komor (87′ Batelt), Osyra (46’ Osyra), Modelski (67’ Studnicki) – Danielak (46’ Marzec), Bieroński (46’ Sopoćko), Figiel, Rakowski (46’ Hilbrycht), Sierpina (46’ Gach), Laskowski (84′ Kukuła)

GKS Katowice:

I połowa: Mrozek, Michalski, Jędrych, Broda, Woźniak, Stefanowicz, Błąd, Gałecki, Szwedzik, Rogala, Kiebzak
II połowa: Konefał , Tabiś, Janiszewski, Dampc, Wojciechowski, Bętkowski, Habusta, Grychtolik, Urynowicz, Wroński, Rogalski

źródło: tspodbeskidzie.pl