Solskjaer: Przygotowujemy się do trudnego meczu

solskjaer

Manchester Evening News

Szkoleniowiec Manchesteru United, Ole Gunnar Solskjaer udzielił wypowiedzi na konferencji prasowej przed meczem z RB Lipsk. Norweg przyznał, że spodziewa się trudnego meczu.

Manchester United w pierwszym spotkaniu grupowym poradził sobie z Paris-Saint Germain. Czerwone Diabły wygrały 2:1 po zaciętym meczu. Teraz stoją przed szansą na zdobycie kolejnych ważnych trzech punktów.

Solskjaer wypowiadał się z dużym szacunkiem na temat trenera dzisiejszych rywali, Juliana Nagelsmanna.

– To trener, który bardzo dobrze potrafi zaadaptować się do sytuacji. Jest zdolny wystawiać do gry drużynę w różnych ustawieniach, ale ich styl jest zawsze ten sam. Ich styl polega na próbie dominowania nad rywalem, nakładania wysokiego tempa i pressingu – powiedział Norweg.

– To jeden z tych trenerów i jedna z tych drużyn, przeciwko którym gra się do samego końca, ponieważ nigdy tak naprawdę nie wiadomo, co się stanie. To mecz, którego bardzo wyczekuję – dodał.

– Przygotowujemy się do trudnego meczu przeciwko drużynie, która potrafi grać na różne sposoby. Skupiamy się jednak na sobie i na tym, że to my musimy sprawić im problemy, a przy okazji upewnić się, że będziemy w stanie rozwiązać te, które oni nam stworzą – zakończył.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.