Sobiech przejdzie do beniaminka Ekstraklasy?

Artur Sobiech nadal może grać na boiskach Ekstraklasy.

Motor Lublin, beniaminek Ekstraklasy mógłby niebawem powiększyć swoje szeregi o doświadczonego napastnika. Artur Sobiech, którego umowa z Lechem Poznań wygasa z końcem czerwca, stanowi interesującą opcję dla klubu, który niedawno zapewnił sobie awans.

Artur Sobiech na radarze Motoru Lublin

Z informacji przekazanych przez Tomasza Włodarczyka w programie “Okno Transferowe” wynika, że 33-letni Sobiech może kontynuować karierę w Lublinie. Klub, świeżo po awansie, poszukuje wzmocnień, które pomogą mu utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Sobiech, który nie zdołał trafić do siatki w minionym sezonie, niedawno przeszedł operację kolana. Decyzja o ewentualnym transferze leży teraz po stronie działaczy Motoru Lublin.

Potencjalny wpływ transferu

Przyjście Artura Sobiecha mogłoby znacząco wpłynąć na skład Motoru Lublin, dostarczając doświadczenia i umiejętności w ataku. Transfer bez kwoty odstępnego sprawia, że jest to także ekonomicznie atrakcyjna opcja dla klubu, który musi mądrze zarządzać swoimi zasobami finansowymi.

Chociaż jego ostatni sezon nie był imponujący, to doświadczenie zdobyte w międzynarodowych klubach i reprezentacji Polski może być cenne w najważniejszych momentach nadchodzących rozgrywek.

Źródło: Tomasz WłodarczykDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.