blank
Udostępnij:

Słowenia 1-1 Serbia skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (20.06.2024)

Reprezentacja Słowenii zremisowała z Serbią 1:1 w meczu drugiej kolejki grupy C. Serbowie jeden punkt wyszarpali w ostatniej akcji meczu.

Słowenia 1-1 Serbia: podsumowanie spotkania

Słowenia przystępowała do tego meczu z jednym punktem na koncie, Serbowie po porażce z Anglią. Przegrany w tym meczu mógł więc już praktycznie pakować się do domu. W pierwszej połowie bliżsi bramki byli Słoweńcy, ale w tylko w słupek trafił Elšnik. Wszystko, co najważniejsze działo się w końcówce meczu. W 69. minucie dośrodkowanie Elšnik zamknął wbiegający w pole karne Karničnik i wpakował piłkę do siatki. Podopieczni Keka długo się dzielnie bronili i do wywalczenia zwycięstwa zabrakło im jednej akcji. W pole karne Słowenii przyszedł nawet Rajković, ale to Luka Jović zachował się najlepiej i zamienił na dośrodkowanie Ilicia na cenną bramkę. Słowenia ponownie remisuje i ma dwa punkty na koncie, Serbowie w ostatniej akcji meczu wywalczyli pierwszy punkt.

Słowenia 1-1 Serbia: skrót meczu