Śląsk z nowym sponsorem!

Oficjalna strona Śląska Wrocław poinformowała dzisiaj o podpisaniu umowy z z Kompanią Piwowarską. Marka Tyskie uzyskała tytuł oficjalnego sponsora WKS-u na okres trzech lat.

 

“4 sierpnia na Stadionie Wrocław władze WKS Śląsk Wrocław oraz spółki Wrocław 2012 podpisały z Tyskim umowy o sponsoringu, na mocy których marka zyskała tytuł oficjalnego sponsora drużyny oraz Stadionu Wrocław. Partnerstwo obejmować będzie między innymi współpracę w obszarach promocji, organizowania konkursów i wydarzeń dla kibiców oraz obecności marki Tyskie na meczach Śląska Wrocław rozgrywanych na własnym boisku” – czytamy na stronie klubu.

– Tyskie od lat wspiera wrocławskie drużyny sportowe i pojawia się na wielu wydarzeniach w mieście. Cieszymy się, że zostajemy partnerem drużyny i stadionu, które są symbolami Wrocławia – mówi Marek Marcinkiewicz, starszy kierownik marki Tyskie.

– Uważamy, że sportowcy, którzy dostarczają swoim fanom tak wiele emocji, zasługują na jak największe wsparcie. Liczymy, że współpraca z klubem Śląsk Wrocław i Stadionem Wrocław przyniesie korzyść zarówno drużynie, jak i jej fanom – dodaje.


Foto: slaskwroclaw.pl

– Cieszymy się z pozyskania tak atrakcyjnego sponsora. To najlepszy dowód na to, że Stadion Wrocław cały czas się rozwija i jest wiarygodnym partnerem – mówi Robert Pietryszyn, prezes spółki Wrocław 2012.

Tyskie wspiera również inną drużynę z T-Mobile Ekstraklasy – Ruch Chorzów.

 

Źródło: własne/slaskwroclaw.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.