Skowronek: Jesteśmy głodni czegoś więcej, cały czas wierzę w tę drużynę

wisla.krakow.pl

Wisła Kraków zdemolowała na wyjeździe Stal Mielec (6:0) i tym samym odniosła długo oczekiwaną wygraną. – Mogę powiedzieć, że zrealizowaliśmy dużo naszych założeń. Jednak my jesteśmy głodni czegoś więcej – powiedział Skowronek.

Dla “Białej Gwiazdy” było to premierowe zwycięstwo w PKO Ekstraklasie. Artur Skowronek musiał się mierzyć w ostatnim okresie ze sporą krytyką. – Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, kontrolując w tym meczu wiele aspektów. Cieszę się, że piłkarze byli bardzo mocno zdyscyplinowani w tym, co na co dzień robimy. Przyniosło to efekt w postaci bardzo fajnego przełamania. Pragnę podkreślić, że cały czas wierzę w tę drużynę i wiem, że ma duże możliwości i umiejętności. Chcę pogratulować zawodnikom tego, że po raz kolejny zbudowali zespół, który ma jeden wspólny cel. Byliśmy jednością – mówił szkoleniowiec.

– Potrafiliśmy zarówno zastosować zorganizowany pressing i odbiory, jak i odnajdywaliśmy się w ataku pozycyjnym. To sobie zakładaliśmy. Pragnę jeszcze pogratulować wszystkim piłkarzom aspektów mentalnych, które zawsze są bazą do tego, aby wyglądać jakościowo na boisku. „Zespół zagrał tak, jak chcieliśmy. Pomimo tego, że ten proces treningowy był nietypowy, to drużyna wiedziała jak ma się zachować i dlatego mogę powiedzieć, że zrealizowaliśmy dużo naszych założeń. Jednak my jesteśmy głodni czegoś więcej – podkreślił.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *