Skowronek: Jestem zadowolony z postawy zespołu, ale wciąż są tu olbrzymie rezerwy

KRAKOW 14.11.2019 PKO EKSTRAKLASA PILKA NOZNA SPORT FUTBOL WISLA KRAKOW ARTUR SKOWRONEK KONFERENCJA PRASOWA NZ ARTUR SKOWRONEK FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl

W niedzielę Wisła Kraków zmierzy się z Zagłębiem Lubin (godz. 15:00) i jeśli odniesie zwycięstwo na terenie rywala, to będzie szansa, iż wydostanie się ze strefy spadkowej.

“Biała Gwiazda” kontynuuje znakomitą serię trzech zwycięstw z kolei. W zeszłym tygodniu nie dali żadnych szans Jagiellonii Białystok (3:0). – Jestem zadowolony z postawy zespołu, ale wciąż są tu olbrzymie rezerwy. Już nawet bezpośrednio po meczu rozmawialiśmy i nie jesteśmy zadowoleni z tego, ze pozwoliliśmy sobie na przestój w grze, co wynikało z błędów w środku pola, a przez co rywal miał przestrzeń. Zaś jeśli chodzi o sytuację w tabeli, jest bardzo źle i wszyscy o tym wiedzą. Jesteśmy w strefie spadkowej i ta świadomość okazywana jest przez piłkarzy w codziennej pracy – mówi Artur Skowronek.

– Prawdą jest, że Paweł Brożek nie będzie brany pod uwagę i to nie jest dobra wiadomość dla kibiców. U Heberta z kolei nie ma naderwania, ale jest stan zapalny, z którym walczymy. Jeżeli nie będzie dolegliwości bólowej, to będzie grał w niedzielę – dodaje. – Cały czas chcemy pielęgnować nasz obraz gry, by w ataku i obronie pojawiały się automatyzmy, dzięki czemu drużyna będzie płynniejsza w organizacji gry. To prawda, że pod każdego przeciwnika mamy pewne założenia, aby zaskakiwać przeciwnika, pracę rywali analizujemy też po to, żeby zabierać mu atuty. Musimy jednak patrzeć na siebie, punktować i wtedy tabela będzie się układać tak, jak sobie tego życzymy – zakończył szkoleniowiec.

źródło: wisla.krakow.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi