Skóraś w centrum zainteresowania. Monitoruje go klub z Włoch

Michał Skóraś

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

W ostatnich miesiącach mocno wzrosły notowania Michała Skórasia. Błysnął formą, co przekuwa się na zainteresowanie z zagranicznych klubów.

22-latek stał się ostatnio jednym z liderów zespołu. Dzięki dobrej dyspozycji został także zauważony przez Czesława Michniewicza i znalazł się w ostatecznej kadrze reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Katarze.

Wkrótce zacznie się także okienko transferowe. Lech co prawda zatrzymał Mikaela Ishaka, ale jeżeli pojawi się dobra oferta finansowa to być może zdecyduje się na sprzedaż innej gwiazdy.

Zwłaszcza gdyby Skóraś błysnął także podczas mistrzostw świata, wtedy jego wartość wystrzeliłaby jeszcze w gorę. Z najnowszych doniesień wynika, iż sytuację skrzydłowego monitoruje Bologna. Włochy to popularny kierunek w ostatnich miesiącach dla polskich piłkarzy. Co więcej, na Stadio Renato Dall’Ara Skóraś spotkałby już kolegę z kadry – Łukasza Skorupskiego. Zatem aklimatyzacja byłaby ułatwiona.

Na razie oczywiście te informacje należy także przyjąć w sferze spekulacji. Zimą może pojawić się jeszcze wiele wieści na temat Skórasia.

Źródło: Il Resto del Carlino


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.