Shearer: Byłem pod wrażeniem tego, co powiedział Ferguson

rfbl.pl

Alan Shearer, były napastnik reprezentacji Anglii ujawnił rąbka tajemnicy o jego rozmowach z Sir Alexem Fergusonem.

Manchester United miał przeznaczyć na napastnika 15 milionów funtów. To byłby najdroższy transfer w tamtym czasie.

– Tego samego dnia rozmawiałem z Kevinem Keeganem oraz sir Alexem Fergusonem. Rano spotkałem się z Keeganem i rozmowy przebiegły bardzo dobrze – zdradził Shearer.

– Później przybyli przedstawiciele Manchesteru United. Sir Alex od razu zapytał, czy wcześniej spotkałem się ze swoim menadżerem. Odparłem, że z nim rozmawiałem. Nie chcę powtarzać słów Fergusona. Powiedział, że nie ma szans, ponieważ chciał się ze mną spotkać pierwszy.

– Rozmowy przebiegły jednak dobrze, a ja byłem pod wrażeniem tego, co powiedział Ferguson. Musiałem podjąć decyzję. Był moment, w którym chciałem przenieść się do Manchesteru United.

Zobacz również: Thiago przedłuży umowę z Bayernem

– Kevin zadzwonił do mnie dzień czy dwa dni później. Pomyślałem, że wracam do Newcastle, ponieważ to klub, który wspierałem i dla którego chciałem grać.

– Zadzwoniłem do Fergusona, ale nie odebrał. Pomyślałem, że nie mogę tak po prostu zostawić mu wiadomości. Zadzwoniłem po raz drugi, ale znowu bez reakcji. Ostatecznie nagrałem wiadomość, a sir Alex nigdy nie oddzwonił! Nie żałuję swojej decyzji. Teraz postąpiłbym tak samo – zakończył Anglik.

Źródło: goal.com, devilpage.pl


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *