Sevilla lepsza od Eibar. Teraz czas na Leicester

flickr.com

Sevilla pokonała przed własną publicznością Eibar (2:0). Dla gospodarzy bramki strzelali Pablo Sarabia oraz Victor Vitolo.

Pierwsze trafienie miało miejsce w 30. minucie spotkania, kiedy to zupełnie niekryty przez obrońców Pablo Sarabia wykorzystał świetne zagranie od Joveticia i umieścił piłkę obok interweniującego Yoela. Pomimo kilku groźnych sytuacji ze strony gości, to Sevilla za sprawą Victora Vitolo zdobyła w 90. minucie kolejną bramkę. Po raz drugi asystę zaliczył Jovetić.

Dla gospodarzy mecz ten był przetarciem przed rywalizacją w Lidze Mistrzów. W najbliższą środę czeka ich bowiem domowe starcie z Leicester w ramach 1/8 finału.

Sevilla FC 2:0 SD Eibar (1:0)

1:0 30′ Pablo Sarabia

2:0 90′ Victor Vitolo

Sevilla: Rico – Mercado (46′ Mariano), Lenglet, Rami, Escudero – Vazquez, N’Zonzi, Sarabia – Nasri (70′ Kranevitter) – Ben Yedder (59′ Vitolo), Jovetić

Eibar: Yoel – Capa, Dos Santos, Lejeune, Arbilla (67′ Luna) – Rico, Escalante – Leon, Adrian (67′ Bebe), Pena (82′ Nano)- Enrich