Balotelli znów z czerwoną kartką

ogcnice.com

Mario Balotelli został wyrzucony z boiska po raz trzeci w tym sezonie Ligue 1, nie przeszkodziło to jednak jego klubowi wskoczyć na drugie miejsce ligi przed PSG. Nicea pokonała Lorient 1-0.

Balotelli, który przyszedł do Nicei za darmo z Liverpoolu latem ubiegłego roku, został ukarany czerwoną kartką za sprzeciwianie się decyzji sędziego w 68. minucie.

Nicea prowadziła przez 15 minut dzięki Wylanowi Cyprienowi, który niskim kątowym strzałem wyprowadził ich na prowadzenie i choć Lorient był bliski wyrównania kilkakrotnie po strzałach Majeeda Warisa i Alhassana Wakaso to jednak goście po raz pierwszy od listopada zwyciężyli na wyjeździe.

Balotelli, który strzelił 11 goli w tym sezonie, został już zawieszony przez dwie kartki przeciwko Lorient w październiku oraz otrzymał czerwoną kartkę w bezbramkowym pojedynku przeciwko Bordeaux w grudniu.