Sevilla chce zatrzymać Diego Carlosa na dłużej u siebie

Diego Carlos

https://twitter.com/sevilla4you/status/1368930763828256781/photo/1

Na nieco ponad dwa miesiące przez zakończeniem sezonu 2020/21 Sevilla pracuje nad przedłużeniem kontraktu z Diego Carlosem. Klub chce zatrzymać u siebie na dłużej jednego z czołowych piłkarzy w defensywie. 

Diego Carlos jest czołową postacią w Sevilli. W parze z Julesem Kounde tworzą duet środkowych obrońców, który w tym sezonie osiąga znakomite wyniki. Tylko 20 bramek straconych w 25 meczach w tym sezonie, jest to druga najlepsza defensywa w lidze. Carlos miał też swój udział w poprzedniej edycji Ligi Europy. Co prawda więcej przysłużył się Sevilli na złe, bo wszystkie gole stracone w fazie pucharowej były z jego winy. Nie mniej jednak w finale z Interem zdobył kluczową bramkę, która zadecydowała o triumfie Los Nervionenses.

Mówi się, że kontrakt miałby zostać przedłużony do 2025 roku, choć ten termin może ulec zmianie. Carlos już wcześniej nie mógł narzekać na brak ofert, ale wszystkie konsekwentnie odrzucał, w tym dwie z czołowych klubów Premier League. Obrońca do tej pory rozegrał 79. meczów w barwach Sevilli, w której strzelił łącznie trzy gole. Diego kończy w tym roku 28 lat. W przypadku przedłużenia umowy, to po jej zakończeniu miałby 32 lata.

Źródło: eldesmarque.com 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *