SerieA: Zwycięstwo Sampdorii, grali Polacy

W pierwszym poniedziałkowym meczu 19. kolejki włoskiej SerieA Sampdoria pokonała u siebie Udinese 3:0. Dwie bramki strzelił Brazylijczyk Eder, a trzecie trafienie dołożył Gastaldello. W ekipie gospodarzy do 66. minuty grał pomocnik reprezentacji Polski Paweł Wszołek. Były gracz Polonii został ukarany żółtą kartką.

Drugi z reprezentantów Polski w ekipie Sinisa Mihajlovica Bartosz Salamon przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. W drużynie gości na ostatnie trzy minuty pojawił się Piotr Zieliński. Mecz był twardy, w efekcie czego sędzia pokazał zawodnikom czternaście żółtych trzy czerwone kartki.

13.01.2014, 19:00 Sampdoria – Udinese 3:0 (1:0)