Serie A: Zlatan dwukrotnie pokonał Skorupskiego

Zlatan Ibrahimović

Zlatan Ibrahimović pokazuje, że słusznie Milan postawił na niego oferując nowy kontrakt. Szwed zdobył dwie bramki dla “Rossonerich”, a Ci pokonali Bolognę 2:0 w 1. kolejce Serie A.

Gospodarze na dość długo czekali na pierwszy strzał celny w tym meczu. Ale od razu okazało się to akcją bramkową. Ibrahimović najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Theo Hernandeza i głową skierował piłkę do siatki. Milan do przerwy skromnie prowadził, lecz w drugiej części gry zdobył kolejną bramkę. Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się “Ibra”, tym razem z rzutu karnego. Bologna jeszcze mecz kończyła w osłabieniu, po drugiej żółtej kartce dla Mitchella Dijksa. Milan dość pewnie wygrywa. Warto zauważyć, że w drugiej połowie zadebiutowali Sandro Tonali i Brahim Diaz. Można spodziewać się, że z kolejnymi meczami dostaną więcej czasu na pokazanie swoich umiejętności. W Bologni na bramce stał Łukasz Skorupski.