Piotr Zieliński
Udostępnij:

Serie A: Zieliński zadebiutował w Interze Mediolan

Piotr Zieliński doczekał się debiutu w Interze Mediolan.

W ten weekend w Serie A rozgrywano czwartą kolejkę. W niedzielny wieczór Monza podejmowała Inter Mediolan. Niespodziewanie padł remis 1:1. A to gospodarze wyszli na prowadzenie w 81. minucie za sprawą trafienia Dany'ego Moty. Przyjezdni wyrównali kilka minut potem po trafieniu Denzela Dumfriesa.

W 56. minucie na boisku zameldował się Piotr Zieliński. Polak debiutował, bowiem tego lata zmienił Napoli na Inter. Pomocnik był aktywny, oddał dwa strzały.

Aktualni wicemistrzowie Włoch zajmują drugie miejsce w tabeli Serie A. Przed Interem teraz w środę trudny mecz z Manchesterem City w Lidze Mistrzów. Za tydzień z kolei derbowe starcie z Milanem.