W meczu 29. kolejki ligi włoskiej Fiorentina podejmowała ostatnią w tabeli Verone. Był to polski mecz, gdyż w kadrze gospodarzy znajdował się Jakub Błaszczykowski, a graczami Hellas są Paweł Wszołek oraz Dominik Furman. Na boisku pojawił się jedynie Wszołek, a drużyny po remisie 1:1 podzieliły się punktami.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po trafieniu Cristiana Tello, zaś na trzy minuty przed końcem spotkania wyrównał Pisano. Paweł Wszołek był na placu gry 72 minuty, a zastąpił go Pazzini. Po tym spotkaniu Fiorentina zajmuje 4. miejsce w tabeli, zaś piłkarze Verony ciągle zamykają stawkę, a do bezpiecznego 17. miejsca tracą 8. punktów.

Fiorentina – Hellas Verona 1:1 (1:0), Stadio Artemio Franchi (Florencja)

1:0 – Tello 40′

1:1 – Pisano 87′