Serie A. Lazio Rzym – AC Milan. Gdzie oglądać? Transmisja online, mecz na żywo i stream za darmo

Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com


Mecz Lazio Rzym – AC Milan odbędzie się na Stadio Olimpico w niedzielę 24 kwietnia o godzinie 20:45. Transmisję z tego meczu będzie można oglądać na żywo w telewizji oraz w internecie, korzystając z serwisów streamingowych, a także z bezpłatnych platform bukmacherskich.

Lazio Rzym – AC Milan (24.04.2022): Gdzie oglądać?

Transmisja TV z meczu Lazio Rzym – AC Milan będzie pokazywana przez stację telewizyjną Eleven Sports 1. Transmisję internetową oferują natomiast platformy Canal+online i Player.pl oraz strony bukmacherskie Fortuna, Betclic i Superbet.

Lazio Rzym – AC Milan: Transmisja online i live stream za darmo

Transmisję za darmo z dzisiejszego meczu Lazio Rzym – AC Milan będzie można obejrzeć po zarejestrowaniu konta u jednego z wymienionych poniżej bukmacherów.

Użytkownik posiadający konto na podanych serwisach bukmacherskich, może oglądać transmisje ze wszystkich meczów włoskiej Serie A. Stream online z każdego spotkania można uruchomić w oknie przeglądarki internetowej oraz w aplikacji mobilnej oferowanej przez każdego z bukmacherów na urządzenia z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.

» Oglądaj transmisje na żywo w STS

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna

» Oglądaj transmisje na żywo w Superbet

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic

Lazio Rzym – AC Milan: Transmisja na żywo w internecie

Kanały sportowe Eleven, na których udostępniane są transmisje z najciekawszych meczów Ligi Włoskiej, można znaleźć w ofertach telewizji kablowej, satelitarnej oraz internetowej. W przypadku internetowych serwisów użytkownicy mają do wyboru dwie platformy: Canal+online oraz Player.pl.

Obydwa serwisy streamingowe udostępniają pakiet Eleven za 15 zł. miesięcznie. Po opłaceniu abonamentu, transmisję można uruchomić na dwóch urządzeniach w tym samym momencie – do wyboru jest serwis internetowy, a także aplikacje na telewizory Smart TV i urządzenia mobilne.

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

» Oglądaj transmisję online w Player.pl

Kiedy i o której godzinie mecz?

Spotkanie Lazio Rzym – AC Milan odbędzie się w niedzielę 24. kwietnia. Początek o godz. 20:45.

Gdzie oglądać transmisję w TV?

Transmisję TV z meczu Lazio Rzym – AC Milan oferuje Eleven Sports 1.

Gdzie obejrzeć mecz na żywo w internecie?

Transmisja na żywo w internecie będzie dostępna w serwisach Canal+online, Player.pl, Fortuna TV, Betclic TV i Superbet TV.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.