Sergio Aguero wypowiedział się o swojej przyszłości

Sergio Aguero

twitter: fcbarcelona

Sergio Aguero z pewnością nie jest zadowolony z sytuacji, która ma aktualnie miejsce w Barcelonie. Wieloletni przyjaciel Leo Messiego przenosił się do Barcelony między innymi ze względu na możliwość gry z najlepszym piłkarzem Blaugrany. Messi jednak nie będzie już grał dla Barcy. Były napastnik Manchesteru City podczas rozmowy z kibicami podjął temat swojej przyszłości w Katalonii w obliczu odejścia Messiego.

Sergio Aguero znalazł się w trudnej sytuacji. Odszedł z klubu, w którym stał się żywą legendą – Manchesteru City, by móc zagrać w FC Barcelonie. Jednym z głównych czynników, które mogły wpłynąć na jego decyzję odnośnie powrotu do Hiszpanii była obecność Leo Messiego w drużynie Dumy Katalonii. Wiemy jednak, że w sezonie 2021/2022 Barcelona niemal na pewno nie będzie już mogła skorzystać z usług Leo. Jak wobec tego rysuje się przyszłość Aguero?

Niedawno media obiegła informacja jakoby Kun był chętny do rozwiązania kontraktu z Barceloną. Argentyńczyk miał kontaktować się z prawnikami, którzy mieli pomóc mu rozwiązać kontrakt. Powodem takiej decyzji miało być niedotrzymanie obietnicy danej przez klub. Mianowicie chodzi o zatrzymanie Leo Messiego w drużynie. Do całej tej sprawy odniósł się sam Sergio Aguero podczas rozmowy z kibicem.

Ten trwający kilka sekund film powinien rozwiać wszelkie wątpliwości na temat przyszłości byłego zawodnika Manchesteru City.

– Nie martwcie się, będziecie mieli mnie przez cały rok – powiedział Aguero do kibiców FC Barcelony.

Mało prawdopodobne, by był to blef. Rozwiązanie kontraktu z drużyną FC Barcelony ze względu na to, że opuścił ją jeden z piłkarzy wydawało się sprawą trudną do wygrania przez prawników. A nie wydaje się, by Aguero był chętny do płacenia kar umownych i szukania naprędce nowego klubu.

Kibice FC Barcelony mogą wobec tego być spokojni przynajmniej o jedną kwestię. Drużyny nie opuści sprowadzony na zasadzie wolnego transferu Sergio Aguero. Nie jest to jednak zbyt duże pocieszenie. Wszyscy w głowie mają tylko odejście Leo Messiego z katalońskiego klubu.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.